
Реуматог Института „Нишка Бања“ спец. др сци. мед. Јасмина Јоцић, гостовала је у емисији „Јутро“ на НИШ ТВ, 7. маја и говорећи о системским реуматолошким болестима истакла је да је постављање дијагнозе као мозаик, да у медицини сваки сегмент дијагностике има своју тежину и да тек када се сви ови елементи правилно склопе, добија се јасна дијагноза.
Др јоцић је такође најавила програм предстојећег симпозијума „Новине у реуматологији 2026.“ који ће се од 14.-16.маја одржати у Институту „Нишка Бања“.
