ИНСТИТУТ „НИШКА БАЊА“ ЧЛАН ОДБОРА ГРУПАЦИЈЕ ЗА ЗДРАВСТВЕНИ ТУРИЗАМ

У уторак, 12. маја 2026. године, у Привредној комори Србије у Београду, одржана је Конститутивна седница Одбора групације за здравствени туризам – Удружења за туризам. Том приликом је Институт „Нишка Бања“ изабран за члана Одбора групације за здравствени туризам.