Захвалност Институту „Нишка Бања“

Поводом обележавања 80 година постојања и рада Медицинске школе „Др Миодраг Лазић“ у Нишу, Институту за лечење и рехабилитацију „Нишка Бања“ уручена је захвалница за дугогодишњу успешну сарадњу, несебичну подршку и значајан допринос у образовању и стручном усавршавању будућих здравствених радника.
Искрено захваљујемо на овом признању, које представља подстрек за наставак сарадње и заједничког рада на унапређењу образовања будућих здравствених радника.